Over 10 years we help companies achieve their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Published:
April 20, 2019
Category:
Design / Ideas
Client:
Oceanthemes

Jak to działa

Aplikacje mobilne przeniknęły już do każdej sfery naszego życia i każdej możliwej niszy biznesowej. Oczywiście atrakcyjność aplikacji mobilnych ze względu na ich potencjał rynkowy nie może zniknąć w najbliższym czasie, przynajmniej do czasu, gdy inna świetna technologia zastąpi aplikacje mobilne. firma deweloperska i jej klienci biznesowi. . A co z awarią innych aplikacji? Jakie są kluczowe czynniki odpowiedzialne za awarie milionów aplikacji? Cóż, poza nieprzemyślanym pomysłem na aplikację oraz wadami rozwojowymi i projektowymi, wiele aplikacji po prostu zawodzi z powodu niedociągnięć przed i po uruchomieniu. Rozwój front-end zasadniczo koncentruje się i działa na wizualnej percepcji strony internetowej. Chodzi o wygląd, czas ładowania, wzór i funkcjonalność komponentów strony internetowej. Front-End to połączenie programowania i układu, które napędza efekty wizualne i interakcje w sieci. Utalentowani programiści Front-end zapewniają usługi programistyczne pod klucz, niezależnie od tego, czy planujesz zmienić Front-End ze starszej technologii na nowszą, na przykład Angular.

Proces i wyniki

Ale chociaż DevOps jako podejście programistyczne pozostało niekwestionowane, aspekty bezpieczeństwa procesu tworzenia aplikacji w dużej mierze pozostały w cieniu. Panowało przekonanie, że wraz z operacjami bezpieczeństwo aplikacji powinno być częścią procesu rozwoju. Wraz z zapotrzebowaniem na integrację bezpieczeństwa z cyklem życia produktu pojawiło się podejście DevSecOps. Takie podejście już udowodniło, że odgrywa kluczową rolę w zmniejszaniu luk w zabezpieczeniach aplikacji. Chociaż integracja bezpieczeństwa z podejściem DevOps zawsze była bardzo pożądana, wymaga to zupełnie innego zakresu procesów i narzędzi. DevOps jest już znany z tego, że może pochwalić się zwinną metodologią programowania. Chociaż integracja bezpieczeństwa z podejściem DevOps zawsze była bardzo pożądana, wymaga to zupełnie innego zakresu procesów i narzędzi. DevOps jest już znany z tego, że może pochwalić się zwinną metodologią programowania. Chociaż firm stosujących metodologię DevSecOps jest tylko kilka, w nadchodzącym czasie wiele firm stosujących podejście DevOps może faktycznie przyjąć tę nową metodologię do przekazywania swoich projektów.

en_USEnglish